764294-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst voor Planologische diensten en adviezen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor Planologische diensten en adviezen
Beschrijving: Opdracht bestaat uit het verzorgen van planologische diensten en adviezen €2.000.000
Interne identificatiecode: 4000486
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: planologische diensten en adviezen
Beschrijving: Planologische diensten en adviezen €2.000.000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71410000 Stedenbouw
Opties:
Beschrijving van de opties: geen