2. Procedure
Procedure
Titel: Data geïnformeerd werken, (door)ontwikkeling en beheer BI-omgeving
Beschrijving: De VRH wil voor de periode 2023-2030 een samenwerking aangaan met een leverancier. Deze samenwerking draagt zorg voor een meer data geïnformeerde organisatie, beheer en (door) ontwikkeling van de BI-omgeving van de VRH. Deze samenwerking draagt bij dat de VRH in de informatiestrategie haar volgende beschreven ambitie in de komende jaren waar kan maken: “De VRH is een data geïnformeerde organisatie die de informatiesystemen inzet om waardevolle en complexe data te genereren die de eigen organisatie kan helpen bij het nemen van weloverwogen beslissingen.” Voor de VRH is samenwerking, op het gebied van data, met (keten)partners en andere veiligheidsregio’s van belang. Als onderdeel van de informatiestrategie heeft de VRH de keuze gemaakt om in de toekomst over te gaan van Qlik applicaties naar Microsoft Power BI. Ook heeft de VRH de wens om in de toekomst te migreren van datawarehouse TimeXtender naar end-to-analyse- en gegevensplatform Microsoft Fabric. 1.000.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument 1.000.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan verlengd worden