See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringen en diensten 'Local Area Network'
Beschrijving: Leveringen en diensten 'Local Area Network'
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-117/4200/2024/010
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/010_1
Aanvullende classificatie (cpv): 72315100 Datanetwerkondersteuningsdiensten