Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van vier maal 12 maanden (48 maanden), in totaal inclusief de initiële vaste looptijd maximaal 72 maanden.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land