765057-2023 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken – Reinigen Kolken en Lijngoten 2024 - 2027
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen Kolken en Lijngoten 2024 - 2027
Beschrijving: Voor de periode 2024-2027 dient voor de 7 West-Friese gemeenten jaarlijks gezamenlijk ca 98.000 stuks straat-, trottoirkolken en lijngoten te worden gereinigd en geïnspecteerd. Elke gemeente geeft afzonderlijk opdracht. Perceel 1: gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland - ca. 10.000 stuks kolken gemeente Stede Broec (ca. 120 m lijngoten - ca. 7.010 stuks kolken gemeente Enkhuizen (ca. 1.020 m lijngoten) - ca. 8.800 stuks kolken gemeente Drechterland (ca. 160 m lijngoten) - Totaal ca. 25.810 stuks kolken Perceel 2: gemeenten Koggenland, Opmeer en Medemblik - ca. 9.110 stuks kolken gemeente Koggenland (ca. 150 m lijngoten) - ca. 6.520 stuks kolken gemeente Opmeer (ca. 50 m lijngoten) - ca. 21.800 stuks kolken gemeente Medemblik (ca. 1.390 m lijngoten) - Totaal ca. 37.430 stuks kolken Perceel 3: gemeente Hoorn, ca. 34.760 stuks kolken (ca. 1.970 m lijngoten)
Interne identificatiecode: WF7-013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Inschrijvers mogen op 1 of meerdere percelen inschrijven. Er wordt per perceel maar aan 1 inschrijver gegund.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: gemeenten Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland
Beschrijving: ca. 10.000 stuks kolken gemeente Stede Broec (ca. 120 m lijngoten ca. 7.010 stuks kolken gemeente Enkhuizen (ca. 1.020 m lijngoten) ca. 8.800 stuks kolken gemeente Drechterland (ca. 160 m lijngoten) Totaal ca. 25.810 stuks kolken ca. 10.000 stuks kolken gemeente Stede Broec (ca. 120 m lijngoten ca. 7.010 stuks kolken gemeente Enkhuizen (ca. 1.020 m lijngoten) ca. 8.800 stuks kolken gemeente Drechterland (ca. 160 m lijngoten) Totaal ca. 25.810 stuks kolken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdrachten kunnen 2x met 1 jaar worden verlengd.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: gemeenten Koggenland, Opmeer en Medemblik
Beschrijving: ca. 9.110 stuks kolken gemeente Koggenland (ca. 150 m lijngoten) ca. 6.520 stuks kolken gemeente Opmeer (ca. 50 m lijngoten) ca. 21.800 stuks kolken gemeente Medemblik (ca. 1.390 m lijngoten) Totaal ca. 37.430 stuks kolken ca. 9.110 stuks kolken gemeente Koggenland (ca. 150 m lijngoten) ca. 6.520 stuks kolken gemeente Opmeer (ca. 50 m lijngoten) ca. 21.800 stuks kolken gemeente Medemblik (ca. 1.390 m lijngoten) Totaal ca. 37.430 stuks kolken
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: gemeente Hoorn
Beschrijving: ca. 34.760 stuks kolken (waarvan ca. 1.970 m lijngoten) ca. 34.760 stuks kolken (waarvan ca. 1.970 m lijngoten)
Interne identificatiecode: 3