2. Procedure
Procedure
Titel: Redgereedschap
Beschrijving: redgereedschap 65 sets TS 3 sets HV En verbruik door de jaren heen.
Interne identificatiecode: 230215-0374
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35112000 Reddings- en hulpverleningsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: redgereedschap 60 sets TS en 3 sets HV
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 35110000 Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid
Opties:
Beschrijving van de opties: 2x 2 jaar