2. Procedure
Procedure
Titel: Datacentercapaciteit en dienstverlening
Beschrijving: Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor Datacentercapaciteit en dienstverlening. Het gaat daarbij om het leveren van colocatie in één datacenter. De overeenkomst met de huidige leverancier expireert op 12 december 2026. Het doel van deze aanbesteding is om een opdrachtnemer te contracteren die bijdraagt aan de strategie die de Directie Information Technology Services (hierna “ITS”) heeft geformuleerd: • Duurzame ontwikkeling. • Publieke waarden en datasoevereiniteit. • Wendbaar vanuit een betrouwbare basis. • Een sterke onderzoeksinfrastructuur.
Interne identificatiecode: 24/300.302/003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000