Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land