765312-2025 - Resultaat
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Uitvoering van verbuisde MIP + GC/MS-sonderingen op de Biochimsite in Machelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering van verbuisde MIP + GC/MS-sonderingen op de Biochimsite in Machelen
Beschrijving: Uitvoering van een 10-tal verbuisde sonische boringen met MIP + GC/MS-sonderingen op de Biochimsite in Machelen
Interne identificatiecode: DOS 15831 - BN2501004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 15831 - BN2501004 - 1
Interne identificatiecode: 1