2. Procedure
Procedure
Titel: Liftrenovatie & onderhoud
Beschrijving: Word jij onze leverancier die onze liften gaat renoveren en onderhouden? In de selectiefase zal geen nadere selectie plaatsvinden. Alle aanmelders die voldoen aan de minimale eisen worden uitgenodigd voor het doen van een inschrijving. Voor onze 5 liften zoeken wij een leverancier die de renovatie en onderhoud kan uitvoeren. De totale geraamde waarde van de renovatie en het jaarlijkse service en onderhoud van deze opdracht is €1.000.000,- voor 10 jaar.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: In de selectiefase zal geen nadere selectie plaatsvinden. Alle aanmelders die voldoen aan de minimale eisen worden uitgenodigd voor het doen van een inschrijving.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Liftonderhoud en renovatie
Beschrijving: Voor onze 5 liften zoeken wij een leverancier die de renovatie en onderhoud kan uitvoeren. De totale geraamde waarde van de renovatie en het jaarlijkse service en onderhoud van deze opdracht is €1.000.000,- voor 10 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst zal worden afgesloten voor de duur van vijf (5) jaar met eenmaal de mogelijkheid tot een verlenging van vijf (5) jaar. De maximale contractduur is dus tien (10) jaar.