See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Selectieleidraad verzekeringen
Beschrijving: Selectieleidraad verzekeringen
Interne identificatiecode: PPP05L-1690/3015/2023/012
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personen
Beschrijving: Personen
Interne identificatiecode: 2023/012
Perceel: LOT-0002
Titel: Materiële schade
Beschrijving: Materiële schade
Perceel: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheid
Beschrijving: Aansprakelijkheid
Perceel: LOT-0004
Titel: Auto
Beschrijving: Auto