2. Procedure
Procedure
Titel: Meldpunt Integriteit Defensie
Beschrijving: De uitvoering van het MID wordt door Opdrachtnemer ver-zorgd en bestaat (o.a.) uit de volgende werkzaamheden: Aannemen, registreren, concretiseren en aan Opdrachtgever, conform pro-cesbeschrijving, beschikbaar stellen van digitale en/of telefonische Meldin-gen waarbij Defensiemedewerkers zijn betrokken. Doorzetten van hulp- en/of adviesvragen aangaande Meldingen naar COID, doorverwijzen naar de CVP als de Melder aangeeft de Melding eerst vertrou-welijk te willen bespreken of doorverwijzen naar derden. Doorverwijzen naar instanties binnen of buiten Opdrachtgever in situaties waar geen sprake is van een Melding. Het beschikbaar stellen van geaggregeerde managementinformatie van het MID zoals benoemd in hoofdstuk 5 (Eisen aan Rapportage, Communicatie en Escalatie), paragraaf 5.4. 3.1.1 Binnen scope van het Meldpunt Integriteit Defensie Het MID voert een eerste triage uit op de ontvangen Meldingen waarbij beoordeeld wordt of de Melding betrekking heeft op een Defensiemedewerker en de gedraging een relatie heeft met de uitoefening van de functie voor Opdrachtgever. Binnen de scope van het MID valt het ontvangen van Meldingen van twee catego-rieën Melders: 1. (oud)-medewerkers van Opdrachtgever en ingehuurde medewerkers (of per-sonen die werken onder de verantwoordelijkheid van Opdrachtgever) over: a. vermoedens van Integriteitsschendingen (inclusief ongewenst ge-drag) in relatie tot de uitoefening van de functie; b. Klachten van Defensiemedewerkers over ongewenst gedrag door collega’s; c. Klachten over onbehoorlijk handelen door Defensiemedewerkers in de uitoefening van de functie; d. vermoedens van Misstanden of kennis over inbreuken op Unierech-ten (klokkenluidersmeldingen cf. WBK). 2. Burgers buiten Opdrachtgever over: a. Klachten onbehoorlijk handelen door Defensiemedewerkers in de uit-oefening van de functie; b. vermoedens van Integriteitsschendingen in relatie tot de uitoefening van de functie.
Interne identificatiecode: 21871189
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
Aanvullende classificatie (cpv): 75100000 Administratiediensten, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000