765742-2025 - Resultaat
Nederland – Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast – Ea Raamovereenkomst Adviesdiensten geluidsanering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ea Raamovereenkomst Adviesdiensten geluidsanering
Beschrijving: Doormiddel van deze aanbesteding wil Aanbestedende dienst invulling geven aan de advisering omtrent geluidsaneringen. Om deze doelstelling te bereiken wil Aanbestedende dienst drie (3) Opdrachtnemers contracteren die Aanbestedende dienst gaat voorzien van advies over de te nemen maatregelen. Aanbestedende dienst beoogt één (1) Raamovereenkomst aan te gaan met drie (3) Opdrachtnemers voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal (2x) de periode van één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 juli 2025. De beoogde einddatum van de initiële looptijd van de Raamovereenkomst is 1 juli 2027. Projecten Woningen opname 457.149.00 Pr Bernhardstraat Heyendaalseweg 68 457.150.00 Hatertseweg 70 457.152.00 Waalsprong Lent 57 VBT 2023 340 2016.003.00 Oude Graafseweg, Graafseringweg en Wolfskuilseweg 33 Winkelsteeg 550 Totaal 1.118
Interne identificatiecode: 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313100 Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geluidsanering
Beschrijving: Aanbestedende dienst coördineert voor haar gemeente de geluidssanering van woningen en andere geluidsgevoelige bestemmingen met een geluidsbelasting door wegverkeer van meer dan 60 dB(A) in 1986. Hiervoor zijn VBT-subsidies in beheer bij Aanbestedende dienst. Voor de uitvoering maakt Aanbestedend dienst gebruik van adviesdiensten. De adviesdienst die wordt gevraagd omvat, in aansluiting op de Handreiking gevelisolatie en saneringssubsidie (BSV, mei 2014), het zelfstandig kunnen onderzoeken van de aangewezen woningen en een advies uitbrengen voor het beperken of oplossen van de geluidsoverlast. De betreffende woningen zijn opgenomen op een saneringslijst en grotendeels bevinden zich op locaties met een kans op hinder vanwege wegverkeer. Projecten Woningen opname 457.149.00 Pr Bernhardstraat Heyendaalseweg 68 457.150.00 Hatertseweg 70 457.152.00 Waalsprong Lent 57 VBT 2023 340 2016.003.00 Oude Graafseweg, Graafseringweg en Wolfskuilseweg 33 Winkelsteeg 550 Totaal 1.118
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst beoogt één (1) Raamovereenkomst per perceel aan te gaan met drie (3) Opdrachtnemers voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal (2x) de periode van één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 augustus 2025. De beoogde einddatum van de initiële looptijd van de Raamovereenkomst is 1 augustus 2027. De verlengingsoptie wordt onder andere gelicht indien: • Er in de voorbije contractperiode sprake was van tevredenheid over de dienstverlening, waarbij de definitie van tevredenheid is dat er minimaal conform de contractvoorwaarden (waaronder de SLA) gewerkt is; • Er geen inhoudelijke dan wel organisatorische ontwikkelingen bij de Gemeente Nijmegen zijn die aanleiding geven om niet te verlengen; • Beleidsmatig bij de Gemeente Nijmegen geen andere keuzes gemaakt worden en wet- en regelgeving zich ook niet wijzigt.