Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 79610000 Plaatsing van personeel
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Alkmaar en omgeving (NL328)
Land: Nederland
Waarde