2. Procedure
Procedure
Titel: DC De Gavers – Bouwen van een dienstencentrum
Beschrijving: De opdracht heeft tot voorwerp: het sluiten van een overeenkomst voor het bouwen van een nieuw dienstencentrum in het waterproductiecentrum van De Gavers te Harelbeke.
Interne identificatiecode: 20240161
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45213150 Bouwen van kantoorpand, 45210000 Bouwen van gebouwen, 45214610 Bouwen van laboratorium
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20240161 - 1
Interne identificatiecode: 1