See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SKOWF Gerardus Majella en Lidwinaschool - Meubilair
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor de locaties Gerardus Majella en Lidwinaschool, onderdeel van Stichting SKOWF.
Eerdere aankondiging: 439422-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000