2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer wagenpark Oasen
Beschrijving: Onder het beheer van het wagenpark verstaan we het extern (laten) leveren, financieren en beheren van (op het moment van schrijven): • Personenauto’s (48 st.); • Bedrijfsauto’s (48 st.). Een verdere en totale omschrijving van de scope wordt in de selectieleidraad gegeven.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: 1.3.1. De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen: een selectiefase en een gunningfase. Dit document betreft de eerste fase, de selectiefase, zie verder paragraaf 1.4. 1.3.2. Na selectie nodigt Oasen de geselecteerde ondernemingen uit voor het doen van een inschrijving door middel van een uitnodiging tot inschrijving. 1.3.3. Oasen wil aan de hand van deze aanbestedingsprocedure de opdracht gunnen aan één (1) inschrijver die de inschrijving heeft gedaan met de beste prijs–kwaliteitverhouding. 1.3.4. Oasen wil aan de hand van deze aanbestedingsprocedure een wachtkamerovereenkomst afsluiten met de inschrijver die de één-na-beste inschrijving heeft gedaan op basis van de beste prijs–kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000