766293-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Externe inhuur technisch personeel en brokerdiensten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Externe inhuur technisch personeel en brokerdiensten
Beschrijving: Voor verschillende lagen binnen de organisatie maakt Aanbestedende dienst jaarlijks gebruik van de inzet van personeel dat niet in loondienst is bij de Aanbestedende dienst ofwel flexibel extern personeel. Aanbestedende dienst maakt gebruik van verschillende soorten personeel niet in loondienst en heeft deze aanbesteding in twee (2) percelen ingedeeld: 1. Inhuur technisch personeel. 2. Inhuur ZZP’ers/freelancers en overige extern personeel (brokerdiensten). Doel en looptijd De overbruggingsovereenkomst betreft een continuering onder de voorwaarden van de lopende raamovereenkomsten voor de periode 5 januari 2024 tot en met 31 juli 2024. Omvang Gedurende de voornoemde periode wordt binnen perceel 1 voor maximaal € 600.000,00 exclusief btw en perceel 2 voor maximaal € 1.200,000,00 exclusief extern personeel ingehuurd.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inhuur technisch personeel.
Beschrijving: Onder dit perceel valt de inhuur van technisch personeel op uitzendbasis. Inschrijver dient binnen dit perceel in ieder geval personeel te leveren in de functies medewerkers gegevensbeheer en of ander technisch profiel. Inschrijver voert voor Aanbestedende dienst in ieder geval uit de volgende werkzaamheden uit: • De administratieve behandeling en afhandeling van de inhuuraanvraag; • Werven, selecteren en aanbieden van tenminste twee (2) passende kandidaten voor selectie door Aanbestedende dienst; • Voldoen aan alle relevante en noodzakelijke wet- en regelgeving, waaronder maar niet beperkt tot: o VOG-controle; o Verrichten en registeren in het dossier van de identiteitscontrole en de controle op het gerechtigd zijn tot het verrichten van arbeid in Nederland; o Administratie van verplichte (voor de fiscus en arbeidsinspectie) persoonlijke en financiële gegevens; o De contractuele vastlegging van afspraken in een (inhuur)overeenkomst. • Financiele afhandeling waaronder de urenverwerking, facturatie en betaling (financiële administratie). Gedurende de voornoemde periode wordt binnen perceel 1 voor maximaal € 600.000,00 exclusief btw extern personeel ingehuurd.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Inhuur ZZP’ers/freelancers en overige extern personeel (brokerdiensten)
Beschrijving: Onder perceel valt de inhuur van ZZP’ers/freelancers en overig extern personeel middels een broker. Inschrijver dient binnen dit perceel in ieder geval ZZP’ers/freelancers en overig extern personeel te leveren in de volgende functies: • Inhuur vanaf schaal 7, waaronder, maar niet beperkt tot: o Extern personeel WOZ-taxatie; o Extern personeel voor het muteren van BAG en Kadaster koppelingen/filiaties/objectafbakeningen; o Extern personeel voor afhandelen van WOZ en heffingsbezwaarschriften; o Extern personeel verzoek- en beroepschriften kwijtschelding. • ZZP’ers/freelancers; • Overige niet voorziene externe inhuur waarvan uitgesloten de generieke inhuur. Bijbehorende functieprofielen treft Inschrijver bijgesloten aan deze Uitnodiging tot Inschrijving in Bijlage Functieprofielen. Gedurende de voornoemde periode wordt binnen perceel 2 voor maximaal € 1.200,000,00 exclusief btw extern personeel ingehuurd.
Interne identificatiecode: 2