766334-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten in verband met software – Wijziging Raamovereenkomsten 'software reselllers'
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wijziging Raamovereenkomsten 'software reselllers'
Beschrijving: Aankondiging betreft een noodzakelijke wijziging van de looptijd van twee raamovereenkomsten die op 1 juli 2019 zijn aangegaan met Protinus en Comparex. Betreft een aanpassing van de looptijd met maximaal zes maanden
Interne identificatiecode: dCI-000200
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Noodzakelijke wijziging looptijd drie raamovereenkomsten standaardsoftware
Beschrijving: Betreft raamovereenkomsten met Bechtle, Protinus en Comparex Noodzakelijke verlenging met 6 maanden
Interne identificatiecode: 1