See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie, ingebruikname en onderhoud van combinatie-incubatoren
Beschrijving: Deze overheidsopdracht heeft betrekking op de sluiting van een raamovereenkomst met één enkele economische operator, met als voorwerp de levering, installatie, ingebruikname en het onderhoud van combinatie-incubatoren.
Interne identificatiecode: 2025-452
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-452 - 1
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de sluiting van een raamovereenkomst met één enkele economische operator, met als voorwerp de levering, installatie, ingebruikname en het onderhoud van combinatie-couveuses.
Interne identificatiecode: 1