766404-2024 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Coördinatie herintroductie en bijplaatsen planten droge heischrale omstandigheden Veluwe
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Coördinatie herintroductie en bijplaatsen planten droge heischrale omstandigheden Veluwe
Beschrijving: Samen met partners werkt provincie Gelderland aan het behoud van vitale heischrale componenten in het heidelandschap op de Veluwe. Provincie Gelderland is in verband met deze opgave op zoek naar een ervaren en kundig projectteam die de coördinatorrol van deze opgave kan uitvoeren. Het betreft een onafhankelijke rol die strikt gescheiden is van de expertrol (daadwerkelijke uitvoering behoud- en herstelmaatregelen). De opdracht loopt vanaf 1 januari 2025 tot 31 december 2026 met driemaal een verlengoptie van twee jaar dus tot uiterlijk 31 december 2032.
Interne identificatiecode: 2024-007259
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling, 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000