766585-2024 - Mededinging
Nederland – Wegenbouwwerken – Realisatie wegenstructuur Axelse Vlakte II
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie wegenstructuur Axelse Vlakte II
Beschrijving: North Sea Port is voornemens om de nieuwe wegenstructuur van de Axelse vlakte II te realiseren. De nieuwe wegenstructuur zal zorgen voor een 2e ontsluiting van de Axelse Vlakte door de verlenging van de Zwartenhoekseweg richting de Gemeenschappelijke weg. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit grondwerken, funderingswerkzaamheden en het aanbrengen van verhardingen. 1 opdracht voor de realisatie van de wegenstructuur Axelse Vlakte II
Interne identificatiecode: 202302012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze aanbesteding heeft de aanbesteder gekozen voor de Europese openbare procedure. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving in één ronde plaatsvinden.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realisatie wegenstructuur Axelse Vlakte II te Westdorpe
Beschrijving: North Sea Port is voornemens om de nieuwe wegenstructuur van de Axelse vlakte II te realiseren. De nieuwe wegenstructuur zal zorgen voor een 2e ontsluiting van de Axelse Vlakte door de verlenging van de Zwartenhoekseweg richting de Gemeenschappelijke weg. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit grondwerken, funderingswerkzaamheden en het aanbrengen van verhardingen. 1 opdracht voor de realisatie van de wegenstructuur
Interne identificatiecode: 1