766773-2024 - Resultaat
Nederland – Zonnepanelen – OW.32102 Zon op RWZI's fase 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: OW.32102 Zon op RWZI's fase 2
Beschrijving: Werkzaamheden Het werk heeft in hoofdzaak betrekking op de volgende elektrotechnische, civieltechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden: Elektrotechnisch Leveren, installeren, beproeven, in bedrijf stellen van elektrotechnische onderdelen, welke betrekking hebben tot de PV-installaties. NEN 1010/3140 inspectie aan de nieuwe en/of aangepaste installatie uit(laten)voeren. De aannemer zal werkzaamheden uitvoeren op RWZI locaties waar al reeds PV-velden zijn geïnstalleerd. De aannemer zal werkzaamheden uitvoeren voor de installatie en in bedrijf stelling van de Teleport en de datalogger. Civieltechnisch Locatie afhankelijk, is de aannemer verantwoordelijk voor de volgende werkzaamheden in zoverre deze zijn opgenomen in dit bestek: Hekwerken leveren en/of verplaatsen om het werkterrein aan te passen. Grond aanvullen voor egaliseren werkoppervlak. Funderingspalen/schroefpalen of industrieplaten aanbrengen. Op locatie RWZI Grou moeten industrieplaten worden aangebracht. Op locatie RWZI Lemmer moet de aannemer een gebied aanpassen alvorens er een PV-installatie kan worden geplaatst. Werktuigbouwkundig/ Locatie afhankelijk, is de aannemer verantwoordelijk voor de volgende werkzaamheden: Het berekenen, leveren en installeren van draagconstructies voor de PV-panelen. Zowel installaties op het platdak, hellend dak, veldopstellingen als op water (drijvend). Leveren en installeren van aanvullende draagconstructies voor veldverdelers, omvormers, kabelgoten etc. Het berekenen, leveren en installeren van tijdelijke en vaste veiligheidsinstallaties.
Interne identificatiecode: OW.32012
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331000 Zonnepanelen
Aanvullende classificatie (cpv): 09332000 Zonne-energie-installatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000