2. Procedure
Procedure
Titel: Softwarebroker
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Overeenkomst voor het leveren van standaardsoftwarelicenties en abonnementen en aanverwante dienstverlening (volgens de eisen zoals gesteld in Bijlage 4 Programma van Eisen). Onder de dienstverlening vallen ook service-updates en eventuele abonnementen op software-upgrades, zowel op basis van koop als lease, inclusief de daarbij behorende service- en onderhoudsdiensten. Verder wenst De BedrijfsvoeringsPartner op verzoek advies te ontvangen op het gebied van software en complexe licentiestructuren. € 14.000.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Overeenkomst voor het leveren van standaardsoftwarelicenties en abonnementen en aanverwante dienstverlening (volgens de eisen zoals gesteld in Bijlage 4 Programma van Eisen). Onder de dienstverlening vallen ook service-updates en eventuele abonnementen op software-upgrades, zowel op basis van koop als lease, inclusief de daarbij behorende service- en onderhoudsdiensten. Verder wenst De BedrijfsvoeringsPartner op verzoek advies te ontvangen op het gebied van software en complexe licentiestructuren.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet, 48700000 Softwarevoorzieningen, 48900000 Diverse software en computersystemen