2. Procedure
Procedure
Titel: Netwerk vervanging en Dienstverlening
Beschrijving: Gemeente Lelystad is op zoek naar een partij die het beheer kan uitvoeren van de netwerk omgeving, en tevens tijdens de contractperiode kan zorgdragen voor een vervanging van de huidige netwerk apparatuur. gering groot
Interne identificatiecode: ISF 65036
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: 1. Het beheren en onderhouden van de huidige netwerk infrastructuur totdat de vervangende netwerk infrastructuur in productie en geaccepteerd is. 2. Het beheren en onderhouden van de vervangende netwerk infrastructuur vanaf het moment dat deze in productie en geaccepteerd is. 3. Het leveren van hardware ten behoeve van de vervanging van de huidige netwerk infrastructuur BPKV
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50312300 Onderhoud en reparatie van datanetwerkuitrusting, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: 1. Het beheren en onderhouden van de huidige netwerk infrastructuur totdat de vervangende netwerk infrastructuur in productie en geaccepteerd is. 2. Het beheren en onderhouden van de vervangende netwerk infrastructuur vanaf het moment dat deze in productie en geaccepteerd is. 3. Het leveren van hardware ten behoeve van de vervanging van de huidige netwerk infrastructuur
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten