2. Procedure
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Operationele fietslease voor personeelsleden van het GO!
Beschrijving: De aanbestedende overheid wenst personeelsleden van ‘het Gemeenschapsonderwijs’ door middel van loonruil de mogelijkheid bieden om een fiets te leasen die ingezet wordt voor woon-werkverkeer. Om deze loonruil te faciliteren, wil de aanbestedende overheid een partner vinden waarmee leaseovereenkomsten kunnen afgesloten worden. De leaseovereenkomsten worden afgesloten tegen de voorwaarden uit dit bestek en het fietsbeleid.
Interne identificatiecode: 2024/GO!/NeO/FL_1
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
Aanvullende classificatie (cpv): 34422000 Fietsen met hulpmotor