766903-2024 - Resultaat
Nederland – Bakkerijproducten – Bakkerijbenodigdheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bakkerijbenodigdheden
Beschrijving: Het doel van de opdracht is het leveren van Artikelen voor bakkerijen van DJI waardoor zij op professionele wijze kunnen bakken. DJI heeft drie bakkerijen waar gedetineerden tijdens detentie kunnen leren en werken. Dit is bij de Penitentiaire Inrichtingen van Krimpen aan den IJssel, Nieuwegein en Zaanstad. Hier ontwikkelen gedetineerden werknemersvaardigheden die na detentie ook waardevol zijn voor werk in de horeca en voedingsmiddelenindustrie. De geraamde waarde voor beide Percelen vastgesteld op een bedrag van € 1.900.000,-.
Interne identificatiecode: DJI-BAKKERIJPROD-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Opdracht wordt per Perceel gegund aan de inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) op basis van de laagste (totaal)prijs.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15612500 Bakkerijproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 15612500 Bakkerijproducten, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bloem, volkorentarwemeel en haver in 25kg zakken
Beschrijving: Perceel 1: leveren van bloem, volkorentarwemeel en haver in 25kg. zakken Een indicatie van de omvang is opgenomen in het Prijzenblad van het desbetreffende Perceel. Dit is een indicatie, gebaseerd op historische cijfers en verwachtingen.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15610000 Graanmalerijproducten
Perceel: LOT-0002
Titel: Overige bakproducten
Beschrijving: Perceel 2: leveren overige bakproducten (zie bijlage Overzicht Assortiment bakkerijbenodigdheden voor een overzicht). Een indicatie van de omvang is opgenomen in het Prijzenblad van het desbetreffende Perceel. Dit is een indicatie, gebaseerd op historische cijfers en verwachtingen.
Interne identificatiecode: 2