767053-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken – Kolkenreiniging Peelgemeenten 2026 e.v.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Kolkenreiniging Peelgemeenten 2026 e.v.
Beschrijving: Bizob besteedt aan namens de zes Peelgemeenten: de gemeenten Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Laarbeek en Someren. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: het reinigen van straat- en trottoirkolken; het reinigen van lijngoten; het reinigen van overige regenwater inzamelings- en afvoersystemen; het afvoeren en storten van vrijgekomen slib; het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: BIZOB-2025-GEZ-JGR-00108
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000