767189-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – RAD|Mendix Functioneel Agile Tester / Testautomatisering - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAD|Mendix Functioneel Agile Tester / Testautomatisering - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van kwaliteit, zekerheid en continu verbeteren. Wil jij als Agile Tester bijdragen aan betrouwbare Mendix-applicaties die dagelijks door duizenden Rotterdammers worden gebruikt? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000