767484-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Realisatie Turnhal (D&B)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie Turnhal (D&B)
Beschrijving: De gemeente Tilburg is voornemens om een turnvoorziening te realiseren in de wijk Stappegoor, nabij T-Kwadraat en de Pathé-bioscoop. Deze turnvoorziening met een oppervlak van circa 2.900 vierkante meter bruto vloeroppervlak, dient te worden gerealiseerd in een grondgebonden gebouw waarin, naast deze turnvoorziening, ook inpandig de volgende voorzieningen dienen te worden gerealiseerd: • Een beweegbox; • Sanitaire voorzieningen; • Een peuteropvang (2-4 jaar) en buitenschoolse opvang (BSO-sport) met eigen buitenruimte; • Bergruimtes voor het Sportbedrijf Tilburg en ROC Sport en Bewegen; • Een horeca servicecorner. Geraamde waarde tussen €9.000.000,-- en €9.500.000,--.
Interne identificatiecode: 23_057W
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De onderhavige procedure betreft een Europese niet-openbare procedure. De niet-openbare procedure bestaat uit twee stappen: - De selectiefase - De gunningsfase Selectiefase Het doel van de selectiefase is om maximaal vijf (5) Gegadigden te selecteren. Deze Gegadigden hoeven niet te worden uitgesloten op basis van de in hoofdstuk 6 genoemde uitsluitingsgronden en voldoen aan de daar gestelde geschiktheidseisen. Bij aanmelding van meer dan vijf (5) Gegadigden die aan het voorgaande voldoen, zal een nadere selectie worden gemaakt op basis van de in hoofdstuk 7 genoemde selectiecriteria. Gunningsfase Als de selectiefase is afgerond dienen de geselecteerde Gegadigden (dan Inschrijvers) een Inschrijving in. Aanbestedende dienst is voornemens in de gunningsfase de opdracht te gunnen aan de partij die de economisch meest voordelige (en geldige) inschrijving heeft ingediend. De economisch meest voordelige Inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding. De beste prijs-kwaliteitverhouding wordt geboden door de Inschrijver die op basis van de vaste Inschrijfprijs van € 9 tot 9.5 miljoen excl. Btw (zoals ook zal worden opgenomen in de Basisovereenkomst) maximale kwaliteit biedt. De onderlinge weging van prijs en kwaliteit bedraagt om die reden 0% prijs - 100% kwaliteit.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Turnhal Stappegoor
Beschrijving: De gemeente Tilburg is voornemens om een turnvoorziening te realiseren in de wijk Stappegoor, nabij T-Kwadraat en de Pathé-bioscoop. Deze turnvoorziening met een oppervlak van circa 2.900 vierkante meter bruto vloeroppervlak, dient te worden gerealiseerd in een grondgebonden gebouw waarin, naast deze turnvoorziening, ook inpandig de volgende voorzieningen dienen te worden gerealiseerd: • Een beweegbox; • Sanitaire voorzieningen; • Een peuteropvang (2-4 jaar) en buitenschoolse opvang (BSO-sport) met eigen buitenruimte; • Bergruimtes voor het Sportbedrijf Tilburg en ROC Sport en Bewegen; • Een horeca servicecorner. Raming €9.000.000,- tot €9.500.000,-
Interne identificatiecode: 1