7675-2023 - ResultaatNederland-Oosterhout: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst 1e jaars onderhoud jonge aanplant Gemeente Oosterhout
Referentienummer: CI-22010
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren dienst is gelegen op diverse locaties in de gemeente Oosterhout, incl. kerkdorpen en industriegebieden binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Oosterhout.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- onkruidbeheer bomen en beplantingen;
- watergeven bomen en beplantingen;
- bemesten beplantingen;
- knippen hagen;
- maaien gras;
- bijkomende werkzaamheden.
De volgende werkzaamheden worden door eigen dienst (via ander bestekken) uitgevoerd:
- Inboeten bomen en beplantingen;
- Regulier maaien;
- Speciale projecten met vergelijkbaar onderhoudswerk.
De opdrachtgever is op geen enkele wijze gebonden aan bepaalde marktpartijen of heeft een voorkeur voor bestaande, of nieuwe marktpartijen. Alleen op basis van de uitsluitingsgronden, geschiktheidscriteria en gunningscriteria zullen de offertes beoordeeld worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding