767542-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met software – Subsidie software
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Subsidie software
Beschrijving: Het leveren van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke oplossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen. Het leveren implementeren en onderhouden van een oplossing voor het automatiseren van het uitgaande subsidieproces welke oplossing voldoet aan de voorwaarden die door de gemeente zijn gesteld in het bij de onderhavige aanbesteding behorende beschrijvende document met bijlagen.
Interne identificatiecode: T127427
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000