2. Procedure
Procedure
Titel: BZ - EA Redactionele ondersteuning en videoregistratie van summits en conferenties
Beschrijving: Het ministerie van Buitenlandse Zaken, directie DPG/Conferentiebureau, wil een raamovereenkomst sluiten met één dienstverlener op het gebied van Redactionele ondersteuning van videoregistratie van summits en conferenties. Het onderwerp van deze aanbesteding is het registreren/vastleggen van een summit of conferentie via video, de bijbehorende productionele en redactionele ondersteuning, het ter beschikking stellen van dat videomateriaal online en via andere kanalen en de voorzieningen voor de pers. De intentie is om de Overeenkomst op 2 juni 2025 van kracht te laten worden.
Interne identificatiecode: 201865003.001.117
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92110000 Productie van films en video's en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 92111000 Productie van films en video's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000