767860-2024 - Resultaat
Nederland – Werktuigbouwkundige diensten – Onderhoud werktuigbouwkundige installaties gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud werktuigbouwkundige installaties gebouwen
Beschrijving: Opdrachtgever is op zoek naar een werktuigbouwkundig installateur die het preventief en correctief onderhoud verzorgt en opdrachtgever daarbij zoveel mogelijk ontzorgt en proactief meedenkt als het gaat om het vervangen van installaties of onderdelen hiervan. De vervanging van kleine installaties (raming kleiner dan €20.000,-) zit binnen de scope van deze aanbesteding. BUas gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (vaste looptijd inclusief optiejaren) van € 800.000, - (exclusief BTW). Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Opdrachtgever wil met het oog op de toekomst de mogelijkheid behouden om het huidige BVO uit te breiden. Dat wil zeggen, zonder hier concrete of expliciete getallen aan te kunnen hangen, dat een uitbreiding van het aantal installaties wellicht nodig kan zijn. Om strikt formele redenen wenst Opdrachtgever daarom uit te sluiten dat de geraamde waarde wordt overstreden als een situatie zoals deze zich voordoet. De geraamde waarde van de Overeenkomst wordt daarom gesteld op € 1.000.000, - excl. BTW.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71333000 Werktuigbouwkundige diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een aantal grote vervangingen van installaties (vervangingen van installaties raming groter dan €20.000,-) die op de planning staan voor de komende jaren vallen buiten de scope van deze aanbesteding. Hiervoor zal BUas indien noodzakelijk een nader offertetraject doorlopen met meerdere aanbieders. Opdrachtnemer zal hiervoor ook uitgenodigd worden.