2. Procedure
Procedure
Titel: Transport en verwerking van diverse afval- en grondstoffen
Beschrijving: Het betreft de levering van de volgende diensten: • Perceel 1: Aftransport van restafval, GFT, rioolslib, plastic verpakkingsmateriaal, asbest autobanden, papier, grof afval, hout A&B, hout C, harde kunststoffen, puin dakleer, gips, schroot en EPS. Verwerking van grof afval, hout A&B, hout C, harde kunststoffen, puin, dakleer, gips en EPS. Shredderen van HRA om lachgascilinders onschadelijk te maken. • Perceel 2: Inzameling, aftransport en verwerking KGA, inclusief levering (transport)emballage. De huidige overeenkomsten eindigen per 30 april 2026. De opdracht wordt gedetailleerd beschreven in bijlage 1.1 Programma van Eisen Perceel 1 en bijlage 1.2 Programma van Eisen Perceel 2. Geschatte jaarlijkse omvang Perceel 1: Omvang transport 30.875 ton Aantal containers 3804 Omvang verwerking 7.609 ton Omvang shredderen 14.102 ton Perceel 2: Omvang transport 115 ton. De geschatte omvang is gebaseerd op basis van resultaten van vorige opdrachten en de interne marktverkenning. Aan de geschatte omvang kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: I&A_2025_0212
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Aftransport van restafval
Beschrijving: Perceel 1: Aftransport van restafval, GFT, rioolslib, plastic verpakkingsmateriaal, asbest, autobanden, papier, grof afval, hout A&B, hout C, harde kunststoffen, puin dakleer, gips, schroot en EPS. Verwerking van grof afval, hout A&B, hout C, harde kunststoffen, puin, dakleer, gips en EPS. voor nadere informatie zie Offerteaanvraag. Zie offerteaavraag.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Aftransport en verwerking KGA
Beschrijving: Perceel 2: Aftransport en verwerking KGA, inclusief levering transportemballage. voor nadere informatie zie Offerteaanvraag. Zie offerteaavraag.
Interne identificatiecode: 2