See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Circulair meubilair ten behoeve van het Ministerie van Defensie
Beschrijving: Het categoriemanagement van Werkplekomgeving is belegd bij Rijkswaterstaat Corporate Dienst (RWS CD). Door Rijkswaterstaat Corporate Dienst (RWS CD) te Utrecht, hierna te noemen Aanbesteder c.q. Opdrachtgever, wordt namens en ten behoeve van de Deelnemer zoals genoemd in dit Beschrijvend Document een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012 gehouden. De aanbesteding betreft de opdracht: Circulaire meubilair ten behoeve van het ministerie van Defensie met zaaknummer 31194377. Reële raming is opgenomen in paragraaf 4.1.1 van het Beschrijvend Document en niet goed over te nemen in dit tekstvak. De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar met de verlengingsmogelijkheden van twee keer één jaar (4+1+1). In totaal kan de looptijd zes (6) jaar bedragen.
Interne identificatiecode: 31194377
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Werkplekstoelen
Beschrijving: Werkplekstoelen (inclusief dienstverlening rondom projecten en circulaire dienstverlening). Onder werkplekstoelen worden - niet limitatief - verstaan: - Bureaustoelen. - Bureaustoelen (diverse opties) inclusief de scheepsvarianten. - 24-uurs stoelen. - Voetensteunen. - ESD-stoelen. - Kassa- en receptiestoelen (counterstoel). - Directie bureaustoel. - Krukjes, zit/sta-oplossingen - Aangepaste bureaustoelen op individuele indicatie. - Medische stoelen. - Vitaliteits-zitmeubilair. - Accessoires en toebehoren van bovengenoemd meubilair Conform paragraaf 1.6 van het Beschrijvend Document is de reële raming voor dit perceel 23 miljoen. De maximale waarde van dit perceel is geraamd op 46 miljoen.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer. Opdrachtgever gaat de Raamovereenkomst aan voor de duur van vier jaar met een verlengingsmogelijkheid van twee keer één jaar met een maximum van 6 jaar (4+1+1). De contractduur kan daardoor maximaal 6 jaar bedragen. Opdrachtgever en deelnemer hebben hierbij de intentie om de maximale periode van zes jaar uit te nutten.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Werkplek- en vergadermeubilair
Beschrijving: Perceel 2: Werkplek- en vergadermeubilair Werkplek- en vergadermeubilair (inclusief dienstverlening rondom projecten en het verzorgen van de regierol, circulaire dienstverlening, design/ontwerpadvies). Onder Werkplek- en vergadermeubilair wordt - niet limitatief - verstaan: - Werkplekgerelateerd meubilair. - Bureaus en tafels (diverse afmetingen). - Ladeblokken. - Kantoorkasten (jaloezie- roldeurkasten) - Zit- en stabureaus. - Fauteuils en bijzettafels t.b.v. individuele legeringskamers. - Wachtkamerstoelen/-bankjes. - Kapstokken/garderobe-oplossingen. - Lockerkastopstellingen (met oplaadmogelijkheden). - Ruiskasten (gebruikt om telefoons en laptops et cetera op te kunnen slaan tijdens briefings waar confidentiële informatie wordt uitgewis-seld). Conform paragraaf 1.6 van het Beschrijvend Document is de reële raming van dit perceel 68 miljoen. De maximale raming bedraagt Euro 136 miljoen.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Horeca- en terras-, huiskamer- legering- en scheepsmeubilair
Beschrijving: Horeca- en terras-, huiskamer- legering- en scheepsmeubilair (inclusief dienstverlening rondom projecten en het verzorgen van de regierol, circulaire dienstverlening, design/ontwerpadvies). Hieronder worden (opsomming niet limitatief) verstaan: - (Stapelbare) tafels en (stapelbare) stoelen t.b.v. restaurants, bars en kantines. - Terrasinrichting (tafels, stoelen, inde-lings/scheidingselementen/schermen, picknicktafels, zonweringsmid-delen (parasols, parasolvoeten/houders, tarps et cetera). - Fauteuils en bijzettafels t.b.v. huis- en woonkamers legering (“slaap/woonverblijven” aan boord van schepen). - Maatwerkmeubilair. - Kassameubels. - Alle artikelen ten behoeve en met betrekking tot scheepsmeubilair exclusief werkplekstoelen. - Meubilair ten behoeve van pauzeren (bijvoorbeeld stilte-, meditatie-, kolf- ruimtes en restaurantmeubilair); - Meubilair ten behoeve van de ontvangstruimte (baliewerkzaamheden en wachtkamermeubilair). Conform paragraaf 1.6 van het Beschrijvend Document is de reële raming van dit Perceel 35 miljoen. De maximale raming bedraagt Euro 70 miljoen.
Interne identificatiecode: 3