2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheer op verhardingen & Vegen
Beschrijving: De scope van de opdracht betreft het Onkruidbeheer op verhardingen & Vegen. Opdrachtgever voert deze werkzaamheden gedeeltelijk zelfstandig uit maar besteed ook een deel van de werkzaamheden uit aan de nog te contracteren Raamcontractanten. Opdrachtgever zal, via Minicompetities, in ieder geval onderstaande meerjarige (looptijd 2 jaar + optiejaren) opdrachten kort na het contracteren van de Raamcontractanten uitzetten: • Minicompetitie 1: Gebied gemeente Eindhoven Tongelre • Minicompetitie 2: Gebied gemeente Eindhoven Woensel zuid De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden van de twee Minicompetities wordt geschat op € 550.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2024-238
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -