2. Procedure
Procedure
Titel: Financieel medewerker – Programma Vluchtelingen - Cluster MO
Beschrijving: Jij bent van de cijfers en zet je graag in om (factuur) blokkades op te lossen en aanvragen in het inkoopproces af te handelen. Jij levert dan ook een essentiële bijdrage als het gaat om de factuurstromen binnen de gemeente Rotterdam.
Interne identificatiecode: 6-D-32063-23
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000