2. Procedure
Procedure
Titel: WGA ERD verzekering Stichting Simant
Beschrijving: Opdrachtgever wil onder de juiste omstandigheden per 1 januari 2024 WGA eigenrisicodragerschap verzekering voortzetten. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA ERD verzekering
Beschrijving: De opdrachtgever wenst een WGA eigenrisicodrager verzekering af te sluiten.
Interne identificatiecode: 1