769224-2023 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen – Onderhandelingsprocedure aanschaf bedrijfswagen n.a.v. geen inschrijvingen Aanschaf Levering 8bedrijfswagens, optioneel volledig onderhoud en optioneel inruil 10 voertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhandelingsprocedure aanschaf bedrijfswagen n.a.v. geen inschrijvingen Aanschaf Levering 8bedrijfswagens, optioneel volledig onderhoud en optioneel inruil 10 voertuigen
Beschrijving: Levering van 8 bedrijfswagens: • 5 bedrijfswagens elektrisch • 3 bedrijfswagens Euro 6 • optioneel inruil 10 bedrijfswagens • optioneel volledig onderhoudscontract voor 10 jaar exclusief de banden Dit op basis van de uitgangspunten, zoals verwoord in het programma van eisen. • 2 bedrijfswagens elektrisch Perceel 1 • 2 bedrijfswagens Euro 6 Perceel 2
Interne identificatiecode: TN 358211
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: bedrijfswagens elektrisch
Beschrijving: leveren 2 bedrijfswagens elektrisch leveren 2 bedrijfswagens elektrisch
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bedrijfswagens euro 6
Beschrijving: Levering 2 bedrijfswagen euro 6 levering 2 bedrijfswagens euro 6
Interne identificatiecode: 2