769275-2025 - Mededinging
Nederland – Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger – Incidentkleding VRBZO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Incidentkleding VRBZO
Beschrijving: De aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om een Europese aanbesteding te doorlopen volgens de openbare procedure om op deze wijze te komen tot een overeenkomst met 1 leverancier voor de levering van initieel circa 2775 pakken incidentkleding en vervolgens gedurende maximaal 10 jaar de mogelijkheid om identieke incidentkleding bij te bestellen. Ook reparaties vallen onder deze raamovereenkomst. 2775 sets incident kleding (broek en jas) 1730 stuks schouderstukken
Interne identificatiecode: VRBZO-2025-SK-00467
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel Incidentkleding
Beschrijving: 2775 sets incidentkleding (broek en jas) 1730 stuks schouderstukken 2775 sets incidentkleding (broek en jas) 1730 stuks schouderstukken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: ja