Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)