769491-2023 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 230018GDD Integraal wijkonderhoud Binnenstad en Stadspolders
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 230018GDD Integraal wijkonderhoud Binnenstad en Stadspolders
Beschrijving: De Europese Openbare Aanbesteding is ingedeeld in twee percelen: perceel 1 betreft het wijkonderhoud voor de Binnenstad en perceel 2 voor de wijk Stadspolders. De aanbesteding heeft als doel om voor ieder perceel afzonderlijk één aannemer te selecteren die de gevraagde werkzaamheden, binnen de duur van de overeenkomst, voor de aanbestedende dienst uitvoert. Zie het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 230018GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77342000 Snoeien van heggen, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Integraal onderhoudsbestek Centrum
Beschrijving: Besteknummer 230018GDD-B1 Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Integraal Onderhoudsbestek Stadspolders
Beschrijving: Besteknummer 230019GDD-B1 Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2