76957-2023 - MededingingBelgië-Nazareth: Bus- en autobusverhuur met chauffeur
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Organisatie busvervoer voor schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Referentienummer: TECH2023-003
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
perceel 1 - Organisatie voorschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Meeren schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
perceel 2 - Organisatie voorschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Biesten schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 2
perceel 3 - Organisatie naschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Meeren schooljaar2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 3
perceel 4 -Organisatie naschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Biesten schooljaar2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 4
perceel 5 - Organisatie busvervoer voor de gemeentelijke brede school activiteit voor alle scholen van Nazareth: boerderijbezoek Pierlepijn Hof Ter Zickele schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 5
perceel 6 - Organisatie busvervoer voor de gemeentelijke basisschool Nazareth en gemeentelijke basisschool Eke voor openluchtklassen schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 6
perceel 7 - Organisatie busvervoer voor het schoolzwemmen gemeentelijke basisschool Nazareth en gemeentelijke basisschool Eke schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 7
perceel 8 - Organisatie busvervoer voor het schoolturnen gemeentelijke basisschool Eke naar de Sporthal Nazareth Schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 8
perceel 9 - Organisatie busvervoer voor sport- en educatieve activiteiten extra muros gemeentelijke basisschool Nazareth en gemeentelijke basisschool Eke schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 9
perceel 10 - Organisatie busvervoer voor de gemeenschappelijke sportdag basisscholen van Eke schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 10
perceel 11 - Organisatie busvervoer voor culturele schoolvoorstellingen in zaal Nova Eke voor de basisscholen van Nazareth, schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 11
perceel 12 - Organisatie busvervoer voor de vrije basisschool, Steenweg 52 te Eke voor openluchtklassen schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 12
perceel 13 - Organisatie busvervoer voor het schoolzwemmen vrije basisschool, Steenweg 52 te Eke schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 13
perceel 14 - Organisatie busvervoer voor sportactiviteit extra muros Oriëntatieloop Kluisbos van de vrije basisschool Eke, Steenweg 52 schooljaar 2023/2024 en 2024/2025
Perceel nr.: 14