2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf turnkey levering DFS GC-HRMS inclusief bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Wageningen University & Research (WUR) is voornemens om op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet Interscience BV in te zetten voor de turnkey levering an een gaschromatograaf gekoppeld aan een massaspectrometer (GC-MS) waarmee een betrouwbare analyse kan worden gemaakt van polychloordibenzo-p-dioxinen en -furanen ("dioxinen") en polychloorbifenylen (PCB's) in matrices van levensmiddelen en diervoeders en wil daartoe een ex ante aankondiging doen conform artikel 4.16 lid 1 juncto 4.17 Aw (aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf). WUR wil op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet af zien van een reguliere Europese aanbesteding. Marktonderzoek, in de vorm van een marktconsultatie, heeft geresulteerd in de reactie van maar één partij die voldoet, Interscience BV.
Interne identificatiecode: T62631 Turnkey levering DFS GC-HRMS inclusief bijbehorende dienstverlening
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38432210 Gaschromatografen
Aanvullende classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000