769975-2025 - Resultaat
Nederland – Hout – Jaar uitvraag t.b.v. 2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Jaar uitvraag t.b.v. 2026
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil Aanbestedende dienst tot een rechtmatige werkwijze komen voor het verkrijgen van (gecertificeerd geleverd) hout voor onze bedrijfsprocessen, die ze flexibiliteit geeft. We willen leveranciers vinden die we op een eenvoudige wijze willen laten concurreren, maar waarbij wij indien nodig ook snel over het materiaal willen kunnen beschikken tegen gunstige tarieven. circa 140.000,- per jaar gemiddeld
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hout ten behoeve van beschoeiing, kunstwerken en omheining
Beschrijving: Betreft levering van gecertificeerd hout
Interne identificatiecode: 1