770141-2024 - Resultaat
Nederland – Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen – Afkondiging Realisatie Emplacement Maasvlakte Zuid spoorbundel 1
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Afkondiging Realisatie Emplacement Maasvlakte Zuid spoorbundel 1
Beschrijving: Het betreft een afkondiging bij een eerdere aankondiging met nummer OJ S 231/2023 30/11/2023.
Interne identificatiecode: I.000752
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45234100 Aanleg van spoorweg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000