2. Procedure
Procedure
Titel: Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug - prov. Utrecht
Beschrijving: Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug in de provincie Utrecht. Zie verderop in deze publicatie voor meer informatie en de bijgesloten bijlage. Aanleg en operationalisering meetnet ammoniak in natuurgebieden (MAN), t.w. N-2000 gebieden en Utrechtse Heuvelrug in provincie Utrecht.
Interne identificatiecode: 20560
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug
Beschrijving: Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug, provincie Utrecht. Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug, provincie Utrecht.
Interne identificatiecode: 1