77050-2024 - Mededinging
Nederland – Cathetertoebehoren – Guidewires t.b.v. interventie cardiologie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Guidewires t.b.v. interventie cardiologie
Beschrijving: Het betreft de levering van workhorse guidewires t.b.v. interventie cardiologie aan het LUMC. indicatie +/- 2900 stuks, ofwel +/- 190.000 euro excl. btw per jaar.
Interne identificatiecode: M-EU-23-17
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141240 Cathetertoebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Guidewires t.b.v. interventie cardiologie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan worden verlengd.