7707-2024 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Bouwen van het Huis van Lievegem, administratief en cultureel centrum.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwen van het Huis van Lievegem, administratief en cultureel centrum.
Beschrijving: Bouwen van het Huis van Lievegem. Het gebouw bevat een administratief centrum, een cultureel centrum, en omgevingsaanleg met park, wadi en openbare parkings.
Interne identificatiecode: GL-2023HVL-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Bouwen van het Huis van Lievegem, administratief en cultureel centrum.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Hoeveelheid: 1